PC: Hold Ctrl-tasten nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Mac: Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Tilbakestille: Hold Ctrl-tasten nede (Cmd for Mac). Trykk 0 (tallet null).

Medlemmer i Oslo Rørleggerlaug

148 medlemmer pr. 15. mars 2017

Albech, Thomas

Østlandske VVS AS
Mobil: 913 10 411
thomas@vestlandskevvs.no

Alfstad, Jan Kjetil

Tore Orvei AS
Mobil: 928 83 013
jan@orvei.no

Amundsen, Mari-Ann

Søstrene Amundsen Rørleggerbedrift AS
Mobil: 924 31 982
ma@bramundsen.no

Amundsen, Stian

Søstrene Amundsen Rørleggerbedrift AS
Mobil: 959 08 107
stian@bramundsen.no

Amundsen, Tina K.

Andenæs VVS AS
Mobil: 928 61 939
tina@andenes.no

Andersen, Helge

Rørentreprenørenes Felleskontor
Mobil: 913 03 796
helge@ref.no

Andersen, Kim Bang

GK Rør AS
Mobil: 48 95 50 48
kim.bang-andersen@gk.no

Andersen, Willy
 

Rørleggermester

Arntsen, Roar

HR Rør AS
Mobil: 982 19 724
roar.arntsen@hr-ror.no

Bastiansen, Dag W.

Pilar Eiendomsutvikling AS
Mobil: 974 79 743
dag.bastiansen@eunet.no

Bastiansen, Stein

Rørleggermester
Mobil: 45 00 72 70
sbastia@online.no

Been, Steinar

Rørleggermester
steinarbeen39@gmail.com

Berg, Annar

Rørleggermester
Mobil: 457 74 084

Berger, Pål Erik

Rørleggermester
Mobil: 922 88 140
påberge2@online.no

Bergersen, Andreas

Bergersen VVS AS
Mobil: 951 79 737
andreas@bergersenvvs.no

Bergersen, Bjørn K.

Rørleggermester
Mobil: 907 27 300
bjorn@bergersenweb.com

Bergersen, Jan-Vidar

VVS Gruppen AS
Tlf: 22 04 04 06
jan@vvsgruppen.no

Bergersen, Roy

Bergersen VVS AS
Mobil: 901 16 098
roy@bergersenvvs.no

Berget, Ragnar M.
 

Rørleggermester

Berget, Rolf

VVS Engineering AS
Mobil: 46 900 700
rolf@vvsengineering.no

Bergli, Thomas

Tore Orvei AS
Mobil: 94 00 92 32
thomas@orvei.no

Bjerke, Ole Martin

Inva Engineering AS
Mobil: 98 28 77 83
bjerke@inva.no

Bjerke, Svein

Rørentreprenørenes Felleskontor
Mobil: 911 51 815
svein@ref.no

Bjørk, Terje

Korsvoll Rørservice AS
Mobil: 909 28 300
terjebjork58@gmail.com

Bjørnesen, Anders

Klimateknikk Rør AS
Tlf. 940 10 580
anders@klimateknikk.no

Bogen, Terje

Rørleggermester
Mobil: 909 11 567
terje.bogen@ude.oslo.kommune.no

Bolstad, Bjørner

Rørleggermester
Mobil: 915 86 601
bjorner.bolstad@gmail.com

Botner, Freddy

Bademiljø-Experten AS
Mobil: 924 05 854
frebo@bademiljo-experten.no

Bratbakken, Erik

Andenæs VVS AS
Mobil: 948 25 710
erik.bratbakken@andenes.no

Børresen, Kenneth

Bærums Verk Rørleggerbedrift AS
Mobil: 930 17 738
kenneth@bvr.no

Christensen, Trond Marlow

Frank Marlow Christensen AS
Mobil: 916 01 842
trondchristensen@bluezone.no

Cortsen, Rune

Rørleggermester
Mobil: 926 15 301
r@c-cons.no

Dahl-Pedersen, Trond

C.M. Mathiesen & Co AS
Mobil: 900 10 895
trond.dahl-pedersen@cmmathiesen.no

Edvardsen, Jan

Ivar Lærum AS
Tlf: 22 65 21 65
jan@ivarlærum.no

Engebretsen, Espen

Christiania Rørleggerbedrift AS avd. Vest
Mobil: 986 19 626
espen.engebretsen@crb.no

Engmann, Espen

Rørkjøp Nett AS
Mobil: 45 00 72 72
espen@rorkjop.no

Eriksen, Frode

Ivar Lærum AS
Mobil: 928 58 121
fro_erik@hotmail.com

Eriksen, Pål Heming

Rørleggermester
Mobil: 922 36 361
paalheming@gmail.com

Finne, Per

Ivar Lærum AS
Mobil: 952 16 965

Finstad, Roar L.

Rørleggermester
Mobil: 901 12 300
roarlaurits@hotmail.com

Fjeldberg, Erik

Rørpartner Varme & Sanitær AS
Mobil: 402 00 178
erik@rorpartner-vvs.no

Fremstad, Steinar

K/S Rør AS
Mobil: 90 55 36 70
steinar@ksror.no

Gulbrandsen, Svein

Rørleggermester
Mobil: 911 98 634
svein.gulbrandssen@gmail.com

Gustavsen, Rolf Arne
 

Rørleggermester

Gustumhaugen, Jonas

Bravida Norge AS avd. Tromsø
Mobil: 994 96 232
jonas.gustumhaugen@gmail.com

Hagen, Kjetil

Hagen VVS AS
Mobil: 994 32 326
hagenvvs@online.no

Haider, Trygve

Andenæs VVS AS
Mobil: 901 21 512
thaider@andenes.no

Handegård, Lasse

USBL
Mobil: 974 100 50
lasse.handegard@usbl.no

Hanevold, Ola

Rørleggermester
Mobil: 908 56 135
ola.f.hanevold@gmail.com

Hansen, Per Harald

Rørleggermester
Mobil: 905 28 650
per@vvsengineering.no

Heede, Magne

Stor-Oslo Rørleggerservice AS
Tlf. 22 72 44 72
heede@online.no

Hennie, Rune

Røa Rør AS
Mobil: 900 82 515
rune@roaror.no

Henriksen, Anders

HR Rør AS
Tlf.. 982 19 722
anders.henriksen@hr-ror.no

Henriksen, Helge

Mercur VVS Entreprenør AS
Mobil: 98219753
helge@mercurvvs.no

Hjelleset, Ove

IMI Hydronic Engineering AS
Mobil: 915 75 933
ove.hjelleset@tahydronics.com

Hoff, Håvard

Comfort-Kjeden AS
Mobil: 481 91 098
havard@comfort.no

Holsen, Sten Egil

Assemblin AS prosjekt Oslo
Mobil: 916 87 463
sten.egil.holen@assemblin.no

Hollie, Sverre

Rørleggermester
Mobil: 908 28 281
sverre@nordpoleninvest.no

Huuse, Harald

Ing. Sverre Hollie AS
Tlf. 22 10 15 10
harald@hollie.no

Hveem, Erik

G.E.Bentzen & Co AS
Mobil: 934 00 820
e.hveem@frisurf.no

Høimyr, Tomas

HM Rør AS
Mobil: 95 00 25 25
hmror@live.no

Isnæs, Esben

Christiania Rørleggerbedrift AS
Mobil: 994 10 150
esben@crb.no

Ihlen, John

Rørleggermester
Mobil: 480 14 860
ihlen@online.no

Jahren, Arild

Spring VVS AS
Mobil: 95 17 89 19
arild@springvvs.no

Jansen, Geir

Comfort-Kjeden AS
Mobil: 954 37 063
geir@comfort.no

Jeksrud, Arne

Armeturjonsson AS
Mobil: 995 81 147
aje@armaturjonsson.no

Jensen, Knut

Eriksen & Jensen AS
Mobil: 922 36 360
knut@ejas.no

Jensen, Roy

Jensen VVS AS
Mobil: 90 56 54 82
jensen.vvs@nsn.no

Jensen, Svein

Rørleggermester
Mobil: 416 14 342
heinejens@online.no

Johannesen, Håkon Lindskog

Rørlegger 24-7 AS
Mobil: 92 22 13 13
post@rorlegger24-7.no

Johannesen, Rune

Christiania Rørleggerbedrift AS
Mobil: 974 67 001
rune.johannesen@crb.no

Johannessen, Jørgen

Flemming Johannessen AS
Tlf. 23 37 37 70
jorgen.johannessen@flemming.no

Judre, Bjørn

Allsidige VVS AS
Mobil: 909 10 079
allsvvs@start.no

Juul, Freddy

Juuls Rørservice AS
Mobil: 900 81 527
info@juuls.no

Jørstad, Einar

Einar Jørstad AS
Mobil: 90 95 09 09
post@einarjorstad.no

Kjus, Einar

Rørlegger Sentralen AS
Mobil: 971 57 272
einar@rorleggersentralen.no

Kjær, Bjørn
 

Rørleggermester

Kokkin, Sverre

Rørleggermester
svekokkin@gmail.com

Kvarud, Espen

Nore VVS AS
900 97 400
espen@norevvs.no

Larmerud, Anders

Rørleggermester
Mobil: 950 41 746
anders@ref.no

Larmerud, Bjørn Olaf

Assemblin AS
Mobil: 916 87 433
bjørn.larmerud@assemblin.no

Larsen, Christer

Andersen og Larsen Rørleggerbedrift DA
Mobil: 99 00 20 12
christer@andersenoglarsen.no

Larsen, Harald

Harald Larsen AS
Tlf. 22 14 24 81
larsenas@online.no

Larsen, Thomas

Ing. Knut Larsen AS
Mobil: 918 21 000
thomas@knutlarsen.no

Larsen, Thomas Sonerud

Hagen VVS AS
Mobil: 407 62 286
thomas@hagenvvs.no

Lie, Stein

Jahn Kim Rørmontasje AS
Mobil: 930 59 642
steinlie1970@yahoo.no

Ludvigsen, Gunnar

Rørlegger Sentralen AS
Mobil: 977 57 280
gunnar@rorleggersentralen.no

Løvås, Jens

Rørentreprenørenes Felleskontor
Mobil: 930 46 564
jens@ref.no

Marienborg, Lars

Christiania Rørleggerbedrift AS
Mobil: 974 84 747
lars.marienborg@crb.no

Marienborg, Svein

Rørleggermester
Mobil: 982 87 780
svein@marienborg.no

Markussen, Raymond

Andenæs VVS AS
Mobil: 907 75 253
markussen@andenes.no

Martinsen, Trond

Trond Martinsen AS
Mobil: 909 22 688
tronmart@online.no

Mithassel, Anders

Mithassel AS
Mobil: 982 11 704
anders.mithassel@gmail.com

Mithassel, Andreas

Rørleggermester
mito.as@online.no

Mithassel, Aslak

Rørleggermester
Mobil: 992 88 110
aslak@mithassel.com

Mithassel, Håkon

Mithassel AS
Mobil: 982 11 700
hakon@mithassel.no

Mørck, Lasse

Rørleggermester
lmorck@hotmail.no

Nannestad, Lars

Ski Rørleggerbedrift AS
Mobil: 414 71 164
lars@skiror.no

Netteberg, Bjørn Frode

Rørleggermester
bnettebe@online.no

Nielsen, Are Skar

Rørentreprenørene Norge
Mobil: 955 26 270
are@rornorge.no

Nielsen, Erik A.

Erik A. Nielsen AS
Mobil: 906 28 687
erik.nielsen@online.no

Nilsen, Iselin Abell

Rørleggermester
iselin.abell.nilsen@gmail.com

Nordahl, Lars Petter Styrvold

Rørleggermester
Mobil: 911 98 397
larspsn@broadpark.no

Nordahl, Svein-Erik

Rørleggermester
Mobil: 930 93 878
sveineriknordahl@gmail.com

Nordli, Odd Bjarne

Nordli & Johnsen AS
Mobil: 909 65 785
o-bj-nor@online.no

Nyberg, Morten

Bærum Rørleggerbedrift AS
Mobil: 90 12 55 70
morten@baerumror.no

Nyberg, Tom

Bærum Rørleggerbedrift AS
Mobil: 913 16 638
tom@baerumror.no

Nygaard, Geir Dag

Assemblin AS
Mobil: 916 87 404
geir.nygaard@assemblin.no

Orvei, Tor Egil

Tore Orvei AS
Mobil: 928 83 015
tor.egil@orvei.no

Orvei, Tore

Rørleggermester
Mobil: 928 83 016
tore@orvei.no

Paulsen, Bjørnar

Per A. Paulsen AS
Mobil: 950 41 728
bjornar@perapaulsen.no

Raknerud, Egil

Rørleggermester
Mobil: 975 10 401
egilbir@online.no

Ranheim, Helge

Østlandske VVS AS
Mobil: 958 53 465
helge@ostlandskevvs.no

Rontèn, Ole G.

GK Rør AS
Mobil: 900 12 180
ole.ronten@gk.no

Rossing, Marius Bastian

Rørleggermester
Mobil: 902 05 889
marius@rossingvvs.no

Rossing, Morten

Rørleggermester
Mobil: 900 77 837
morten@rossingvs.no

Roestad, Per Chr.

Harald Melgård AS
Mobil: 928 83 660
per@melgaard.no

Rustad, Knut W.

Rørleggermester
Mobil: 957 07 315
knrus@online.no

Rynning, Martin

Harry Martinsen AS
Mobil: 930 29 010
martin@harry-martinsen.no

Rystad, Rune A.

Xylem Water Solutions AS
Mobil: 41 40 50 00
rune.rystad@xyleminc.com

Rønsen, Vidar

Assemblin AS
Mobil: 916 87 481
vidar.ronsen@assemblin.no

Schou, Per Bull

Rørleggermester AS
Tlf. 22 16 34 66
perschou@broadpark.no

Skaugen, Frode

Rørentreprenørenes Felleskontor
Mobil: 958 25 540
frode@ref.no

Skistad, Trond

Rørleggervakta AS
Mobil: 920 24 252
post@rorleggervakta.no

Skogsrud, Kenneth

Ringside Rørleggerbedrift AS
Mobil: 908 74 822
kenneth@ringside.no

Skogsrud, Ronnei

Rørleggermester
Mobil: 906 99 090
ronnei@ringside.no

Skriung, Ståle

Rørlegger Sentralen AS
Mobil: 48 30 69 50
stale@rorleggersentralen.no

Skøien, William

Rørleggermester
Mobil: 951 35 275
berit.skoien@getmail.no

Sparengen, Geir

Larmerud Rørservice AS
geir@larmerud.no

Steensgaard, Kristian

TR Rørteknikk AS
Mobil: 936 19 132
kristiansteensgaard@yahoo.no

Stubergh, Fredrik

Tore Orvei AS
Mobil: 958 86 533
fredrik@orvei.no

Sømhovd, Bjørn Arve

Ulefos AS
Mobil: 950 42 872

bas@ulefos.com 

Sørbø, Kjell Ove

Rørleggermester
Mobil: 91 19 31 55
kjell0655@getmail.no

Thuv, Ståle

Assemblin AS prosjekt Oslo
Mobil: 901 13 593
stale.thuv@assemblin.no

Tobiassen, Oddgeir

Rørentreprenørene Norge
Mobil: 920 900 10
oddgeir@rornorge.no

Torhaug, Cecilie

Rørleggermester
Mobil: 994 60 698
ct@nee.no

Torhaug, Harald Olav

Torhaug VVS AS
Mobil: 901 32 552
harald.olav@torhaug.no

Trøite, Alexander

Trøite VVS AS
Mobil: 400 500 54
alex@troitevvs.no

Tønnessen, Fridtjov

Rørleggermester
Mobil: 990 26 758

Taaje, Roger

Taaje Holding AS
Mobil: 928 41 600
roger.taaje@nesodden.kommune.no

Ulven, Jan-Erik

Jan -Erik Ulven  AS
Mobil: 901 17 511
post@jeulven.no

Urdal, Jan

Rørleggervakta AS
Mobil: 913 21 399
janurdal@gmail.com

Vangsøy, Morten

Vangsøy Rørteknikk AS
Mobil: 915 39 304
vangsoy.vvs@gmail.com

Viksveen, Henrik

INVA Engineering AS
Mobil: 98 28 77 81
viksveen@inva.no

Weldingh, Anders

Br. Dahl AS
Mobil: 95 40 18 04
anders.weldingh@dahl.no

Wiseth, André

Wislan Rør AS
Mobil: 405 54 300
post@wislan.no

Østreng, Jan Erik

Østreng AS
Mobil: 975 65 536
jaoestr@online.no

Øverjordet, Anders

Ski Rørleggerbedrift AS
Mobil: 900 94 420
anders@skiror.no

Rørentreprenørene Norge
Vi er en bransjeorganisasjon for rørleggerforetak med det formål å stimulere til og skape forutsetninger for lønnsom og samfunnsnyttig næringsvirksomhet som skal være forankret i en høy etisk standard og faglig kompetanse.

Besøksadresse
Fridtjof Nansens vei 19, 0369 Oslo

Postadresse
Postboks 5480, Majorstuen, 0305 Oslo

Telefon: 23 08 76 50

E-post: firmapost@rornorge.no

Org.nummer: 960 951 581