PC: Hold Ctrl-tasten nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Mac: Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Tilbakestille: Hold Ctrl-tasten nede (Cmd for Mac). Trykk 0 (tallet null).

Medlemmer i Oslo Rørleggerlaug

155 medlemmer pr. 06. mars 2019

Albech, Thomas

Østlandske VVS AS
Mobil: 91 31 04 11
thomas@vestlandskevvs.no

Alfstad, Jan Kjetil

Tore Orvei AS
Mobil: 92 88 30 13
jan@orvei.no

Amundsen, Mari-Ann

Søstrene Amundsen Rørleggerbedrift AS
Mobil: 92 43 19 82
ma@bramundsen.no

Amundsen, Stian

Søstrene Amundsen Rørleggerbedrift AS
Mobil: 95 90 81 07
stian@bramundsen.no

Amundsen, Tina K.

Andenæs VVS AS
Mobil: 92 86 19 39
tina@andenes.no

Andersen, Helge

Rørentreprenørenes Felleskontor
Mobil: 91 30 37 96
helge@ref.no

Andersen, Kim Bang

GK Rør Moss AS
Mobil: 48 95 50 48
kim.bang-andersen@gk.no

Andersen, Willy
 

Rørleggermester

Arntsen, Roar

HR Rør AS
Mobil: 98 21 97 24
roar.arntsen@hr-ror.no

Bastiansen, Dag W.

Pilar Eiendomsutvikling AS
Mobil: 97 47 97 43
dag.bastiansen@eunet.no

Bastiansen, Stein

Rørleggermester
Mobil: 45 00 72 70
sbastia@online.no

Been, Steinar

Rørleggermester
steinarbeen39@gmail.com

Berg, Annar

Rørleggermester
Mobil: 45 77 40 84

Berg, Erik

GK Rør AS
Mobil: 95 89 74 84
erik.berg@gk.no

Berger, Pål Erik

Rørleggermester
Mobil: 92 28 81 40
påberge2@online.no

Bergersen, Andreas

Bergersen & Bentzen Rørleggerbedrift AS
Mobil: 95 17 97 37
andreas@bbrorlegger.no

Bergersen, Bjørn K.

Rørleggermester
Mobil: 90 72 73 00
bjorn@bergersenweb.com

Bergersen, Jan-Vidar

VVS Gruppen AS
Tlf: 22 04 04 06
jan@vvsgruppen.no

Bergersen, Roy

Bergersen & Bentzen Rørleggerbedrift AS
Mobil: 90 11 60 98
roy@bbrorlegger.no

Berget, Ragnar M.
 

Rørleggermester

Berget, Rolf

Bravas Engineering AS
Mobil: 46 90 07 00

rolf.berget@bravasengineering.no

Bergli, Thomas

Tore Orvei AS
Mobil: 94 00 92 32
thomas@orvei.no

Bjerke, Ole Martin

Inva Engineering AS
Mobil: 98 28 77 83
bjerke@inva.no

Bjerke, Svein

Rørentreprenørenes Felleskontor
Mobil: 91 15 18 15
svein@ref.no

Bjørk, Terje

Korsvoll Rørservice AS
Mobil: 90 92 83 00
terjebjork58@gmail.com

Bjørnesen, Anders

Bjerke Rør AS
Tlf. 90 50 15 81
anders@bj-r.no

Bogen, Terje

Rørleggermester
Mobil: 90 91 15 67
terje.bogen@ude.oslo.kommune.no

Bolstad, Bjørner

Rørleggermester
Mobil: 91 58 66 01
bjorner.bolstad@gmail.com

Botner, Freddy

Bademiljø-Experten AS
Mobil: 92 40 58 54
freddybotner@gmail.com

Bratbakken, Erik

Rørleggermester
Mobil: 45 97 10 88
ebratbakkken@hotmail.com

Børresen, Kenneth

Bærums Verk Rørleggerbedrift AS
Mobil: 93 01 77 38
kenneth@bvr.no

Christensen, Trond Marlow

Frank Marlow Christensen DA
Mobil: 91 60 18 42
trondchristensen@bluezone.no

Cortsen, Rune

Rørleggermester
Mobil: 92 61 53 01
r@c-cons.no

Dahl-Pedersen, Trond

C.M. Mathiesen & Co AS
Mobil: 90 01 08 95
trond.dahl-pedersen@cmmathiesen.no

Edvardsen, Jan

Energico AS
Tlf: 22 65 21 65
jan@ivarlærum.no

Engebretsen, Espen

Christiania Rørleggerbedrift AS avd. Vest
Mobil: 98 61 96 26
espen.engebretsen@crb.no

Engmann, Espen

Rørkjøp Nett AS
Mobil: 45 00 72 72
espen@rorkjop.no

Eriksen, Frode

GK Rør AS
Mobil: 92 85 81 21
fro_erik@hotmail.com

Eriksen, Pål Heming

Rørleggermester
Mobil: 92 23 63 61
paalheming@gmail.com

Finne, Per

Rørleggermester
Mobil: 95 21 69 65

Finstad, Roar L.

Rørleggermester
Mobil: 90 11 23 00
roarlaurits@hotmail.com

Fjeldberg, Erik

Rørpartner Varme & Sanitær AS
Mobil: 40 20 01 78
erik@rorpartner-vvs.no

Fremstad, Steinar

Rørleggermester
Mobil: 90 55 36 70
steinar@ksror.no

Gulbrandsen, Svein

Rørleggermester
Mobil: 91 19 86 34
svein.gulbrandssen@gmail.com

Gustavsen, Rolf Arne
 

Rørleggermester

Gustumhaugen, Jonas

Bravida Norge AS avd. Tromsø
Mobil: 99 49 62 32
jonas.gustumhaugen@gmail.com

Hagen, Kjetil

Hagen VVS AS
Mobil: 99 43 23 26
hagenvvs@online.no

Haider, Trygve

Andenæs VVS AS
Mobil: 90 12 15 12
thaider@andenes.no

Hallén, Geir

C.M. Mathiesen & Co AS
Mobil: 41 76 95 98
gh@cmmco.no

Hammer, Hans Christian 

Tore Orvei AS
Mobil: 90 85 95 81
hans.christian@orvei.no

Handegård, Lasse

USBL
Mobil: 97 41 00 50
lasse.handegard@usbl.no

Hanevold, Ola

Rørleggermester
Mobil: 908 56 135
ola.f.hanevold@gmail.com

Hansen, Per Harald

Bravas Engineering AS
Mobil: 90 52 86 50

 

Heede, Magne

Stor-Oslo Rørleggerservice AS
Tlf. 22 72 44 72
heede@online.no

Hennie, Rune

Røa Rør AS
Mobil: 90 08 25 15
rune@roaror.no

Henriksen, Anders

HR Rør AS
Tlf.. 98 21 97 22
anders.henriksen@hr-ror.no

Henriksen, Helge

Mercur VVS Entreprenør AS
Mobil: 98 21 97 53
helge@mercurvvs.no

Hjelleset, Ove

IMI Hydronic Engineering AS
Mobil: 915 75 933
ove.hjelleset@tahydronics.com

Hoff, Håvard

Ahlsell Norge AS
Mobil: 48 19 10 98
havard.hoff@ahlsell.no

Holsen, Sten Egil

Rørleggermester
Mobil: 91 68 74 63
sten_egil.holen@getmail.no

Hollie, Sverre

Rørleggermester
Mobil: 90 82 82 81
sverre@nordpoleninvest.no

Huuse, Harald

Ing. Sverre Hollie AS
Tlf. 22 10 15 10
harald@hollie.no

Hveem, Erik

Bergersen & Bentzen Rørleggerbedrift AS
Mobil: 93 40 08 20
erik@bbrorlegger.no

Høglund, Jens

Rørentreprenørenes Felleskontor
Mobil: 99 13 15 15
jens.h@ref.no

Høimyr, Tomas

HM Rør AS
Mobil: 95 00 25 25
hmror@live.no

Isnæs, Esben

Christiania Rørleggerbedrift AS
Mobil: 99 41 01 50
esben@crb.no

Jahren, Arild

Spring VVS AS
Mobil: 95 17 89 19
arild@springvvs.no

Jansen, Geir

Norsk varmeteknisk Forening
Mobil: 95 43 70 63
geir@nvf.no

Jeksrud, Arne

Armeturjonsson AS
Mobil: 99 58 11 47
aje@armaturjonsson.no

Jensen, Knut

Eriksen & Jensen AS
Mobil: 92 23 63 60
knut@ejas.no

Jensen, Roy

Jensen VVS AS
Mobil: 90 56 54 82
jensen.vvs@nsn.no

Jensen, Svein

Rørleggermester
Mobil: 41 61 43 42
heinejens@online.no

Jensen, Trond

Rørleggermester Jensen AS
Mobil: 90 04 68 70
trond@rormesterjensen.no

Johannesen, Håkon Lindskog

Rørlegger 24-7 AS
Mobil: 92 22 13 13
post@rorlegger24-7.no

Johannesen, Rune

Christiania Rørleggerbedrift AS
Mobil: 97 46 70 01
rune.johannesen@crb.no

Johannessen, Jørgen

Flemming Johannessen AS
Tlf. 23 37 37 70
jorgen.johannessen@flemming.no

Judre, Bjørn

Allsidige VVS AS
Mobil: 90 91 00 79
allsvvs@start.no

Juul, Freddy

Juuls Rørservice AS
Mobil: 90 08 15 27
info@juuls.no

Jørstad, Einar

Einar Jørstad AS
Mobil: 90 95 09 09
post@einarjorstad.no

Kjus, Einar

Rørlegger Sentralen AS
Mobil: 97 15 72 72
einar@rorleggersentralen.no

Kokkin, Sverre

Rørleggermester
svekokkin@gmail.com

Kvarud, Espen

Nore VVS AS
90 09 74 00
espen@norevvs.no

Larmerud, Anders

Rørleggermester
Mobil: 95 04 17 46
anders@ref.no

Larmerud, Bjørn Olaf

Assemblin AS
Mobil: 91 68 74 33
bjørn.larmerud@assemblin.no

Larsen, Christer

Andersen og Larsen Rørleggerbedrift DA
Mobil: 99 00 20 12
christer@andersenoglarsen.no

Larsen, Harald

Harald Larsen AS
Tlf. 22 14 24 81
larsenas@online.no

Larsen, Thomas

Ing. Knut Larsen AS
Mobil: 91 82 10 00
thomas@knutlarsen.no

Larsen, Thomas Sonerud

Hans Haugerud AS
Mobil: 99 33 76 33
thomas@hanshaugerud.no

Lie, Stein

Jahn Kim Rørmontasje AS
Mobil: 93 05 96 42
steinlie1970@yahoo.no

Ludvigsen, Gunnar

Rørlegger Sentralen AS
Mobil: 97 75 72 80
gunnar@rorleggersentralen.no

Løvås, Jens

Rørentreprenørenes Felleskontor
Mobil: 93 04 65 64
jens@ref.no

Manin, Thomas Løvneseth

Christiania Rørleggerbedrift Vest AS
Mobil: 95 01 37 47
tlmanin87@gmail.com

Marienborg, Lars

Christiania Rørleggerbedrift AS
Mobil: 97 48 47 47
lars.marienborg@crb.no

Marienborg, Svein

Rørleggermester
Mobil: 98 28 77 80
svein@marienborg.no

Markussen, Raymond

Andenæs VVS AS
Mobil: 90 77 52 53
markussen@andenes.no

Martinsen, Trond

Trond Martinsen AS
Mobil: 90 92 26 88
tronmart@online.no

Mithassel, Anders

Mithassel AS
Mobil: 98 21 17 04
anders.mithassel@gmail.com

Mithassel, Andreas

Rørleggermester
mito.as@online.no

Mithassel, Aslak

Rørleggermester
Mobil: 99 28 81 10
aslak@mithassel.com

Mithassel, Håkon

Mithassel AS
Mobil: 98 21 17 00
hakon@mithassel.no

Mørck, Lasse

Rørleggermester
lmorck@hotmail.no

Mørk, Robin

Rørlegger Sentralen AS
Mobil: 95 74 84 64
robin@rorleggersentralen.no

Nannestad, Lars

Ski Rørleggerbedrift AS
Mobil: 41 47 11 64
lars@skiror.no

Netteberg, Bjørn Frode

Rørleggermester
bnettebe@online.no

Nielsen, Are Skar

Rørentreprenørene Norge
Mobil: 95 52 62 70
are@rornorge.no

Nilsen, Iselin Abell

Rørleggermester
iselin.abell.nilsen@gmail.com

Nordahl, Lars Petter Styrvold

Rørleggermester
Mobil: 91 19 83 97
larspsn@broadpark.no

Nordahl, Svein-Erik

Rørleggermester
Mobil: 93 09 38 78
sveineriknordahl@gmail.com

Nordli, Odd Bjarne

Nordli & Johnsen AS
Mobil: 90 96 57 85
o-bj-nor@online.no

Nyberg, Morten

Bærum Rørleggerbedrift AS
Mobil: 90 12 55 70
morten@baerumror.no

Nyberg, Tom

Bærum Rørleggerbedrift AS
Mobil: 91 31 66 38
tom@baerumror.no

Nygaard, Geir Dag

Assemblin AS
Mobil: 91 68 74 04
geir.nygaard@assemblin.no

Orvei, Tor Egil

Tore Orvei AS
Mobil: 92 88 30 15
tor.egil@orvei.no

Orvei, Tore

Rørleggermester
Mobil: 92 88 30 16
tore@orvei.no

Paulsen, Bjørnar

Per A. Paulsen AS
Mobil: 95 04 17 28
bjornar@perapaulsen.no

Raknerud, Egil

Rørleggermester
Mobil: 97 51 04 01
egilbir@online.no

Ranheim, Helge

Østlandske VVS AS
Mobil: 95 85 34 65
helge@ostlandskevvs.no

Rontèn, Ole G.

GK Rør AS
Mobil: 90 01 21 80
ole.ronten@gk.no

Rossing, Marius Bastian

Rørleggermester
Mobil: 90 20 58 89
marius@rossingvvs.no

Rossing, Morten

Rørleggermester
Mobil: 90 07 78 37
morten@rossingvs.no

Roestad, Per Chr.

Harald Melgård AS
Mobil: 92 88 36 60
per@melgaard.no

Rynning, Martin

Harry Martinsen AS
Mobil: 93 02 90 10
martin@harry-martinsen.no

Rystad, Rune A.

Xylem Water Solutions AS
Mobil: 41 40 50 00
rune.rystad@xyleminc.com

Rønsen, Vidar

Assemblin AS
Mobil: 91 68 74 81
vidar.ronsen@assemblin.no

Schou, Per Bull

Rørleggermester AS
Tlf. 22 16 34 66
perschou@broadpark.no

Skaugen, Frode

Rørleggermester
Mobil: 95 82 55 40
frode@where.no

Skistad, Trond

Rørleggervakta AS
Mobil: 92 02 42 52
post@rorleggervakta.no

Skogsrud, Kenneth

Ringside Rørleggerbedrift AS
Mobil: 90 87 48 22
kenneth@ringside.no

Skogsrud, Ronnei

Rørleggermester
Mobil: 90 69 90 90
ronnei@ringside.no

Skriung, Ståle

Rørlegger Sentralen AS
Mobil: 48 30 69 50
stale@rorleggersentralen.no

Skøien, William

Rørleggermester
Mobil: 95 13 52 75
berit.skoien@getmail.no

Solli, Torstein

Torstein Solli AS
Mobil: 48 00 01 00
post@torstein-solli.no

Sparengen, Geir

Larmerud Rørservice AS
geir@larmerud.no

Steensgaard, Kristian

TR Rørteknikk AS
Mobil: 93 61 91 32
kristiansteensgaard@yahoo.no

Storaas, Petter

Hermansen og Storaas AS
Mobil: 46 64 43 69
petter@hermansenstoraas.no

Stubergh, Fredrik

Tore Orvei AS
Mobil: 95 88 65 33
fredrik@orvei.no

Sømhovd, Bjørn Arve

Uponor Infra AS
Mobil: 95 04 28 72

bjarsoem@gmail.com

Sørum, Kenneth Hauge

Oras AS
Mobil: 95 88 45 60
kenneth.sorum@oras.no

Thuv, Ståle

Assemblin AS prosjekt Oslo
Mobil: 90 11 35 93
stale.thuv@assemblin.no

Tobiassen, Oddgeir

Rørentreprenørene Norge
Mobil: 92 09 00 10
oddgeir@rornorge.no

Torhaug, Cecilie

Rørleggermester
Mobil: 99 46 06 98
ct@nee.no

Torhaug, Harald Olav

Torhaug VVS AS
Mobil: 90 13 25 52
harald.olav@torhaug.no

Trøite, Alexander

Østensjø Rør AS
Mobil: 40 05 00 54

alex@ostensjoror.no

Tønnessen, Fridtjov

Rørleggermester
Mobil: 99 02 67 58

Taaje, Roger

Taaje Holding AS
Mobil: 92 84 16 00
roger.taaje@nesodden.kommune.no

Ulven, Jan-Erik

Jan -Erik Ulven  AS
Mobil: 90 11 75 11
post@jeulven.no

Utsi, Roy-Kevin

VVS Gruppen AS
Mobil: 97 56 50 50
kevin@vvsgruppen.no

Urdal, Jan

Rørleggervakta AS
Mobil: 91 32 13 99
janurdal@gmail.com

Vangsøy, Jonas

Vangsøy Rørteknikk AS
Mobil: 97 19 62 18
jonas@vangsoy.no

Vangsøy, Morten

Vangsøy Rørteknikk AS
Mobil: 91 53 93 04
vangsoy.vvs@gmail.com

Viksveen, Henrik

Christiania Rørleggerbedrift AS
Mobil: 91 12 20 97

hviksveen@gmail.com

Weldingh, Anders

Br. Dahl AS
Mobil: 95 40 18 04
anders.weldingh@dahl.no

Wiseth, André

Wislan Rør AS
Mobil: 40 55 43 00
post@wislan.no

Østreng, Jan Erik

Østreng AS
Mobil: 97 56 55 36
jaoestr@online.no

Øverjordet, Anders

Ski Rørleggerbedrift AS
Mobil: 90 09 44 20
anders@skiror.no

Rørentreprenørene Norge
Vi er en bransjeorganisasjon for rørleggerforetak med det formål å stimulere til og skape forutsetninger for lønnsom og samfunnsnyttig næringsvirksomhet som skal være forankret i en høy etisk standard og faglig kompetanse.

Besøksadresse
Fridtjof Nansens vei 19, 0369 Oslo

Postadresse
Postboks 5480, Majorstuen, 0305 Oslo

Telefon: 23 08 76 50

E-post: firmapost@rornorge.no

Org.nummer: 960 951 581

Personvern og informasjonskapsler